Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

wtorek, 18 lutego 2014

Reportaż, refleksje, feedback z ... i już po wernisażuJak wszystko w naszym życiu i mój wernisaż, wyczekiwany, oczekiwany, przygotowywany ... raz, dwa, trzy ... i już po nim. Odbył się w środę 12 lutego br. w imponującym, nowym budynku Biblioteki uniwersyteckiej w moim rodzinnym mieście Bydgoszczy. Było miło, kameralnie, osób tyle, ile trzeba. Trochę znajomych, trochę naukowców i wielbicieli drzew. Słuchali, pytali, komentowali. Wyrażali swoje odczucia na widok moich drzew i przyznam, że niektóre komentarze były zaskakujące dla mnie samej.

Była piękna róża od Pani Dyrektor Biblioteki UKW Barbary Maklakiewicz i miła niespodzianka - prezent, książka pt. Aleje Skarbnice Przyrody od p. dr Andrzeja Oleksy.

A poniżej, kilka zdjęć z tego niezwykłego dnia:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas