Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

piątek, 31 stycznia 2014

Zaproszenie na wernisaż wystawy ENERGIA DRZEW

Mam przyjemność zaprosić na wernisaż mojej kolejnej wystawy indywidualnej w Bydgoszczy, moim rodzinnym mieście. Już wkrótce:) Zapraszam wszystkich miłośników fotografii, miłośników drzew lub też tych, którzy lubią się spotykać z ludźmi i po prostu porozmawiać o czymś innym, niż codzienne problemy.

Wszyscy będziecie mile widzianymi gośćmi:)

Wernisaż wystawy fotografii artystycznej Danuty Antas w Bydgoszczy 12 lutego | Artyści  Bydgoszczy, fotograficy

ooo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas