Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

poniedziałek, 17 września 2012

Magiczny Ogród w Ostromecku - Artystyczna Fotografia Krajobrazowa


Tak widzę i czuję ogród w Ostromecku pod Bydgoszczą. Znajdujące się tam dwa pałace, owszem, są piękne. Ale to przyroda tworzy prawdziwą magię:) a ja tylko staram się ją pokazać w moich zdjęciach. Zamieszczone poniżej zdjęcia zostały wykonane jesienią 2011 roku. Niestety, z powodu ograniczenia w poruszaniu się, spowodowanego złamaniem nogi ubiegłego lata, nie mogłam w pełni wykorzystać wspaniałości, jakie oferowała mi tego dnia natura.

Jestem ciekawa Waszych komentarzy, czy podobnie jak ja, czujecie niezwykłość tego miejsca?
ooo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas