Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

O MNIE


Witam na moim blogu Myśli Niepokorne. Mam nadzieję, że uznasz czas spędzony tutaj, za wartościowy dla Ciebie i będziesz chciał odwiedzać tę stronę częściej. Jeżeli tak, to zapraszam do subskrypcji. Wpisz po prostu swój mail w okienku na bocznym banerze.


 

 

Parę słów o mnie

Pochodzę z Bydgoszczy, fotografią artystyczną zajmuję się od 2009 roku, ale ze sztuką związana jestem od zawsze. Skończyłam Liceum Plastyczne w Bydgoszczy, potem studiowałam grafikę artystyczną i wychowanie plastyczne na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Oprócz studiów artystycznych, udało mi się również spełnić inne moje marzenie z dzieciństwa. Zawsze pragnęłam nauczyć się j. angielskiego i ... udało się:) Skończyłam studia z filologii angielskiej w 2005 roku. Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel, aż do 2007 roku. Obecnie oprócz fotografii, zajmuję się grafiką komputerową, reklamą, robię strony internetowe, doradzam firmom w kreowaniu wizerunku. To tylko malutka część z wielu rzeczy, które robię na co dzień:)
Każdy dzień jest dla mnie niezwykły, uczy mnie czegoś nowego, o fotografii, o życiu, o ... tysiącu innych rzeczy. Mam jednak wrażenie, że od czasu, gdy fotografia zaczęła dla mnie znaczyć coś więcej, niż zwykły dokument rodzinnych zdarzeń, widzę więcej, wyraziściej, dostrzegam piękno i niezwykłość w rzeczach, miejscach, które w powszechnej opinii uchodzą za brzydkie. To moje niecodzienne dla mnie widzenie świata staram się przekazać w zdjęciach, które robię, pokazać mój stosunek do rzeczywistości. Na ile mi się to udaje? Chętnie poznam Wasze opinie.Więcej na temat mnie i mojej artystycznej pracy można przeczytać na stronie Danuta Antas Fotografia Artystyczna, a na temat grafiki reklamowej, grafiki komputerowej i stron internetowych na stronie www.deadesign.com.pl.


Jeżeli chcesz zakupić zdjęcia wydrukowane na najwyższej jakości archiwalnym papierze lub zdjęcie wydrukowane jako obraz na płótnie zapraszam do kontaktu mailowego ze mną danutaantas@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas