Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

wtorek, 19 czerwca 2012

Nowa Strona Internetowa dla Fotografa

Pracuję aktualnie nad stworzeniem swojej nowej strony internetowej do prezentacji moich zdjęć, tym razem w wersji polskojęzycznej. Jestem niezmiernie podekscytowana. Przypominam sobie, jak niecałe trzy lata temu nie mając bladego pojęcia o budowaniu stron, o języku HTML, CMS, serwerach, domenach, itp. szukałam rozpaczliwie po Internecie kogoś, kto stworzyłby stronę dla mnie. Miała być estetyczna, dobrze funkcjonująca, przyjazna. Ciężko było znaleźć wykonawcę, który zrobiły coś naprawdę ciekawego i jednocześnie nie złupiłby mnóstwa pieniędzy. Skończyło się wówczas tak, że nabyłam zainstalowaną, pustą stronę/system i resztę tworzyłam sama. Dużo by mówić, ile czasu poświęciłam przez ten cały czas na naukę w temacie stron. Najważniejsze, że teraz potrafię robić je sama, na swoje potrzeby i dla innych ludzi, znajomych, przyjaciół, klientów. Eleganckie Strony Internetowe, wyglądające tak, jak chcę by wyglądały.

Właśnie powstaje strona www, moje fotograficzne portfolio i myślę, że każda kolejna strona internetowa stworzona przeze mnie, jest lepsza od poprzedniej. To chyba dobrze? Tak sądzę:) Nie omieszkam podzielić się z Wami rezultatami mojej designerskiej pracy, jak tylko nowa galeria zdjęć nabierze pełnego kształtu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas