Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

poniedziałek, 2 lipca 2012

Pines - Nowa Seria Zdjęć Poświęconych Drzewom

Fot. Pines, 2012 - fotografia artystyczna Danuta Antas
Pines, to nowa seria zdjęć poświęcona sosnom, ich wspaniałym, majestatycznym kształtom, przypominającym niejednokrotnie postacie ludzkie. Pierwsze zdjęcia z tej serii zrobiłam podczas mojego pobytu w sanatorium w Ciechocinku w kwietniu tego roku. Z powodu trudności z chodzeniem na dłuższe trasy, spowodowanych zeszłorocznym złamaniem, te drzewa akurat mogłam sfotografować, bo były bardzo blisko położone mojego sanatorium.
Będę ogromnie wdzięczna, za każdą podpowiedź z Waszej strony, gdzie w najbliższych okolicach Bydgoszczy można jeszcze napotkać oryginale skupiska drzew, nie tylko sosen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas