Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

niedziela, 9 września 2012

PATH i SEASONS wyróżnione na Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym IPA 2012 w Stanach Zjednoczonych

 Dzisiaj w nocy ogłoszone zostały wyniki jednego z najważniejszych na świecie konkursów fotograficznych, IPA 2012 (International Photography Awards) w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczny konkurs był 10 jubileuszowym i z tego też powodu zgromadził największą liczbę uczestników. Do konkursu zgłoszono ponad 10 tysięcy prac, oceniane były one przez 80 osobowy zespół profesjonalistów.

Miło mi podzielić się informacją, że dwa cykle moich prac, po 5 prac w każdym z nich Path i Seasons zostały nagrodzone wyróżnieniem Honorable Mention. Poniżej zamieszczam wyróżnione prace i certyfikaty nadania tych wyróżnień.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas