Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

środa, 27 marca 2013

Mój Blog Fotograficzny Wyróżniony Blogiem Miesiąca w Amerykańskim Magazynie Foto Shutterbug

Z serii Mój Raj, Myślecinek k/Bydgoszczy - Danuta Antas, 2010.
Kilka dni temu otrzymałam bardzo miły wpis na mojej stronie internetowej, poświęconej fotografii artystycznej. Autorem komentarza jest mieszkający w San Francisco fotograf Thomas Hyman.  Z jego komentarza dowiedziałam się, że mój blog o fotografii artystycznej, zatytułowany Seeking Beauty in Ordinary (Szukając Piękna w Zwykłych Rzeczach), został wyróżniony tytułem Bloga Miesiąca w marcowym wydaniu magazynu fotograficznego Shutterbug.
Poniżej pozwoliłam sobie zacytować autora wpisu.

Komentarz Toma

I thought I was good but you are absolutely incredible. I do mostly fine art landscapes and people. I live in San Francisco and my website is http://www.thomashymanphotography.com I only mention the info above, so that it might to give credibility to my analysis of your work. Your work is as good as it gets. Shutterbug magazine mentioned you and that is how I became aware of your brilliance...Thank you for sharing...Tom
To wyróżnienie, jak i bardzo miły komentarz od fotografa amerykańskiego, sprawiają, że jestem za nie bardzo wdzięczna i motywują mnie do dalszego rozwoju moich umiejętności fotograficznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas