Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

sobota, 23 lutego 2013

CREA Serwis dla Kobiet Kreatywnych


Wczoraj, w ramach działalności ABREN Group, oficjalnie uruchomiliśmy serwis internetowy dla kobiet kreatywnych CREA GdyKobietyTworza.pl, przedsiębiorczych i ambitnych, gdzie oprócz ciekawych porad z dziedziny marketingu, reklamy, biznesu oraz artykułów motywacyjnych, recenzji ciekawych i wartościowych książek, filmów, można zaprezentować swój kreatywny biznes i w ten sposób pozyskać więcej klientów dla swojej firmy.


Co miesiąc również prezentujemy kobiety twórcze, które odnoszą sukcesy zawodowe, prowadzą dobrze prosperujące firmy lub kobiety wolnych zawodów, artystki, pisarki, które mają już swoje osiągnięcia. Pierwsze dwie kreatywne kobiety można już poznać odwiedzając naszą stronę bezpośrednio.

Zapraszamy do subskrybowania się do strony, aby pozostać na bieżąco z nowościami i ciekawymi ofertami promocyjnymi dla pań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas