Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

poniedziałek, 11 lutego 2013

Zaproszenie na Wernisaż Mojej Wystawy Fotografii - Walentynki w Muzeum Fotografii


Od czasu napisania ostatniego posta przeze mnie minęło sporo czasu. A że czas ludziom zajętym biegnie zdecydowanie szybciej:) sama się mocno zdziwiłam, że to już kilka miesięcy minęło od miłej niespodzianki, jaką zrobił mi znany bydgoski fotografik Jerzy Riegel po opublikowaniu artykułu w Gazecie Pomorskiej na temat mojego wyróżnienia w Stanach Zjednoczonych.
Cały czas jestem mocno zajęta projektowaniem autorskich stron internetowych dla klientów, których ku mojej radości przybywa coraz więcej, nawet z zagranicy.
Jak w tym wszystkim znalazłam czas na przygotowanie wystawy indywidualnej? Jak zawsze, do realizacji naszych śmiałych planów, potrzebni są życzliwi pomocni ludzie. Mnie zawsze pomaga mój partner, Andrzej, który jest bardzo zajętym pośrednikiem nieruchomości, ale zawsze ma czas, by mi pomagać. Gdyby nie on, na 100% nie dałabym rady. Oboje zatem

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy w same Walentynki, czwartek godz. 18.00, Muzeum Fotografii w Bydgoszczy!

Katalog Wystawy - Okładka

Katalog Wystawy - Wnętrze Katalogu


Projekt Plakatu
 
Wykonanie Projektów Graficznych zaproszenia, katalogu i plakatu: DEA Design Danuta Antas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas