Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

czwartek, 7 czerwca 2012

Toruń Impresje Fotograficzne

Artystyczne Zdjęcia Torunia Danuta Antas
Toruń 2011, Fot. Danuta Antas


Zdjęcia zrobione podczas krótkiej wizyty w Toruniu zimą 2011. Olbrzymi plakat promujący koncert Roda Stewarta zwrócił moją uwagę. W pewnym momencie szukając najlepszego kadru do fotografowania, zauważyłam że splotły mi się w wizjerze dwie rzeczywistości muzyczne, dwóch muzyków, postać realna i figurka skrzypka stojąca na Starym Rynku w Toruniu. I tak sobie wspólnie grali koncert, który mogli słyszeć jedynie wybrańcy Wyobraźni:)


Będzie mi bardzo miło poznać Wasze opinie o zdjęciach lub usłyszeć o podobnych zbiegach okoliczności. Podziel się nimi w komentarzach:)

Toruń Stare Miasto Artystyczne Zdjęcia Danuty Antas
Toruń 2011, Fot. Danuta Antas

Toruń 2011, Fot. Danuta Antas

Toruń Stare Rynek Fotografia Artystyczna Danuta Antas-Woźniewska
Toruń 2011, Fot. Danuta Antas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas