Blog kreatywny Danuty Antas, artysty grafika, fotografika, pedagoga i filologa angielskiego poświęcony sztuce, fotografii artystycznej i kreatywnemu myśleniu we wszelkich jego przejawach. Na blogu Myśli Niepokorne, artystka publikuje artykuły związane ze sztuką, fotografią artystyczną, refleksje na temat życia człowieka twórczego, jako jednostki w społeczeństwie, artykuły poświęcone psychologii sukcesu ludzi twórczych oraz aktualności na temat swojej fotografii i swoich osiągnięć artystycznych. Poza tym, znajdziesz tu recenzje ciekawych, zmieniających życie książek, rekomendacje fachowych, sprawdzonych poradników dla fotografów oraz liczne porady na temat warsztatu artysty i fotografa dla początkujących artystów.

Więcej na temat fotografii autorki bloga można przeczytać na stronie Danuta Antas Fine Art Photography, natomiast artystyczne projekty graficzne i strony internetowe dla artystów wykonane przez Danutę można zobaczyć na stronie DEA Design Kreatywne Studio Reklamy. Masz pytanie, SKONTAKTUJ się z artystką.

poniedziałek, 23 września 2013

Konsultacje artystyczne online


Miło mi podzielić się wiadomością, iż zostałam poproszona przez jednego z amerykańskich fotografów i pedagogów o napisanie opinii o projekcie fotograficznym i jego rezultatach, który Walter Plotnik, bo o nim mowa, przeprowadził ze swoimi studentami z colleg'u w Montgomery w Filadelfii.
Wiele czasu minęło, gdy ostatni raz udzielałam konsultacji artystycznych. Ironia rzeczywistości życia w Polsce. Tutaj, w miejscowym liceum plastycznym nie chciano mnie zatrudnić, nawet gdy złożyłam dyrektorce szkoły unikalną propozycję nauczania sztuki w języku angielskim.

Moją wiedzę i umiejętności wykorzystują ludzie po drugiej stronie oceanu. W Stanach Zjednoczonych artyści potrafią docenić kolegę, czy też koleżankę po fachu i zapytać o opinię na temat własnej pracy. Nic dziwnego, że we własnym kraju czujemy się źle i że trzeba stąd wyjechać daleko, by dowiedzieć się o sobie czegoś dobrego z ust ludzi mówiących w obcym języku.

Informacje o Global Foto Project wraz ze zdjęciami studentów z USA i moim komentarzem do nich można przeczytać na blogu anglojęzycznym, gdzie tekst został opublikowany CZYTAJ TUTAJ >>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny mojej strony i pozostawienie komentarza. Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu przez administratora strony.
Pozdrawiam
Danuta Antas